banner162
Başkan TOK, Sıra Bekleyerek Ödemesini Yaptı!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kendi vergi borcunu ödemek için vatandaşlar ile birlikte sıraya girerek ödemesini yaptı.

24 Mayıs 2016 Salı 15:45
Başkan TOK, Sıra Bekleyerek Ödemesini Yaptı!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok çevre temizlik, emlak ve reklam ilan vergilerinin 24.05.2016 tarihi 1. Taksitini ödemek için belediyeye veznelerine akın eden İlkadım ilçesinde yaşayan vatandaşlar ile birlikte veznede sıra bekleyerek ödemesini gerçekleştirdi. Burada vatandaşlar ile yakından sohbet ederek ilgilenen Başkan Tok, vergilerini geciktirmeden hassasiyetle takip ederek ödeyen vatandaşlara teşekkür etti. Başkan Tok, ayrıca vergi ödemelerini gerçekleştirmek için belediyeye gelen vatandaşlarla ikramlarda bulundu.

 

HASSASİYET GÖSTEREN VATANDAŞLARA TEŞŞEKÜR

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok daha sonra vatandaşlarla birlikte sıra bekleyerek kendi emlak, çevre temizlik, reklam ilan vergilerinin ödemesini gerçekleştirdi. Başkan Tok, yatıran vergilerin belediye tarafından yapılan hizmetlerde büyük payı olduğunu söyledi. Başkan Tok ayrıca, “Vergi ödemeleri hususunda hassasiyet gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Tok daha sonra emlak servisini gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

HİZMETTE BÜYÜK PAY VERGİNİN

İlkadım’a yapılan yatırımlarda vatandaşın katkı payının büyük olduğunu ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Bugün sabah saatlerinde vergi ödemesi için beledimize gelen vatandaşlarımızla birlikteydik. Halkımızın büyük bir kısmı vergi ödemeleri noktasında oldukça hassas davranıyor, vergilerini geciktirmeden ödüyor. Vergi konusunda taviz vermeyen vatandaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Vergi ödemelerinin bir vatandaşlık görevidir bu görevi layığı ile yerine mükelleflerimizin belediye olarak yaptığımız hizmetlerde ve projelerde büyük payı vardır. Bizler de vatandaşlarımızla birlikte sıraya girerek vatandaşlık görevimiz olan vergilerimizi ödedik. Yaptığımız hizmetlerde çalışmalarda vatandaşlarımızın katkısı oldukça fazla. Çünkü halkımız tarafından verilen vergilerle yollarımızı, parklarımızı, kaldırımlarımızı ve bunlar gibi birçok hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yani kısacası diyoruz ki ‘Vergi hizmet getirir eksikleri giderir’ " diye konuştu.


Kaynak: İHA

Yorum Gönder