banner162
Atalay Demirci'nin Enes Kanter ile yazışamaları çok konuşulacak

Atalay Demirci FETO'cu mu? Atalay Demirci'nin gizli yazışmaları ve fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşıldı. Atalay Demirci'nin Enes Kanter ile yazışmaları ortaya çıktı. Komedyen Atalay Demirci Fethullah Gülenci mi?

31 Temmuz 2016 Pazar 00:33
Atalay Demirci'nin Enes Kanter ile yazışamaları çok konuşulacak
Acun Ilıcalı'nın Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında birinci olarak üne kavuşan Samsunlu komedyen Atalay Demirci'nin Twitter hesabı Ayyıldız Team tarafından FETÖ sempatizanı olduğu gerekçesiyle hacklendi. Ayyıldız Team, Atalay Demirci'nin gizli bir FETOcu olduğunu belirterek, Demirci'nin Enes Kanter ile yazışmalarını paylaştı. 

İşte Atalay Demirci ile Enes Kanter'in DM'den yazışmaları:

Enes Kanter: ... Bizim bile Amerika'ya bölgelere ödemem gereken şeyi üdücem yani sezonun yatmasını bekliyorum. Onun için şuan bende biraz sıkışığım abi. İleride olabilir de ama şuan biraz zor olabilir. Kusura bakma abi bizde diğer tarafa da yetişmeye çalışıyoruz. Yoksa bir çok Hizmet duracak Allah korusun.

Atalay Demirci:
Anladım Enesim biliyorum az çok tahmin edebiliyorum Allah yardımcımız olsun hepimizin kardeşim. Tedbiren takibi bırakmak zorundayım bu arada anlarsın kardeşim.

Enes Kanter: Sorun değil abi

Atalay Demirci: Nelere bakarak insan avlıyorlar ne hikayeler var bir bilsen. Dur bakalım gelcez bizde oralara nolur dua et bize de Allah'a emanet ol.

atalay demirci

atalay demirci
atalay demirci fethullah gülen

DARBE GİRİŞİMİNİN SENARYO OLDUĞUNU SÖYLÜYOR

atalay demirci

Kaynak: Enson haber


Yorum Gönder