banner162
Tekkeköy Belediyesi'nin Bütçesi Açıklandı

Samsun Haber - Tekkeköy Belediyesinin 2016 yılı tahmini bütçesi 48 milyon lira olarak belirlendi.

27 Ekim 2015 Salı 12:28
Tekkeköy Belediyesi'nin Bütçesi Açıklandı
 Tekkeköy Belediyesi'nin 2016 yılı tahmini bütçesi 48 milyon lira olarak belirlendi.

Tekkeköy Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Aydın Karmil Başkanlığında Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve Meclis üyelerinin katılımı ile Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda tüm maddeler teker teker görüşülerek oylandı.

Tekkeköy Belediyesi 2016 yılı performans programı ve 2016 yılı tahmini bütçesi görüşülerek, oy birliği ile kabul edildi. Tekkeköy Belediyesi 2016 yılı tahmini bütçesi, Meclis üyelerinin oybirliği ile 48 milyon lira olarak belirlendi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, 2016 yılı mali bütçe hazırlık çalışmalarında emeği geçenlere ve meclis üyelerimize desteklerinden dolayı teşekkür ederek, "İlçemize daha güzel hizmetler yapabilmek maksadıyla bütçemiz her yıl giderek artıyor. Bütçemizin artması gelişimin ve ilçemizin büyümesinin en büyük göstergesidir" dedi.

2016 yılı bütçesinin 48 milyon lira olarak oy birliği ile belirlendiğini anlatan Togar, "Bir aydır süren bütçe görüşmeleri ve komisyonlarda ter döken çalışan meclis üyelerimiz, belediyemiz müdürlüklerinin çalışmaları için gerekli olan bütçeleri kalem kalem belirlemişler. 2016 yılı bütçemiz ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Allah bizlere bu bütçe ile halkımıza en güzel şekilde hizmet etmeyi nasıp etsin" diye konuştu.

Kaynak: Anadolu Ajansı
Anahtar Kelimeler tekkekoy belediyesi

Yorum Gönder