banner162
TEOG'DA SAMSUN'UN GURURU OLDULAR

Özel Samsun Final Okulları TEOG başarılarını kaldığı yerden devam ettiriyor.

09 Haziran 2016 Perşembe 11:30
TEOG'DA SAMSUN'UN GURURU OLDULAR

2014-2015 eğitim-öğretim yılında gerçekleştirilen TEOG sınavlarında (I-II) tüm soruları doğru cevaplayan 9 öğrencisinin gururunu yaşarken, bu yıl da oldukça zor bir sınav sürecini yine başarılı bir şekilde tamamladı.
  TEOG 2015-2016 sınavlarında (I-II) tüm soruları doğru cevaplayan Didem Yıldırım, M. Aybars Çebi, Zeynep Ünsal'la 'başarı geleneğini' devam ettirdi. Sınav sonuçlarıyla ilgili açıklama yapan Samsun Final Okulları Ortaokul Müdürü Tekin Aslan, geçmiş yıllardaki TEOG sınavlarına göre daha zor bir sınav süreci geçiren, yıl boyu büyük gayret gösteren ve alın teri döken öğrencilerinin tümünün bu çalışmalarının karşılığını aldığını ifade ederek hem bireysel hem de kitlesel başarılarıyla gurur duyduklarını söyledi. Aslan başarılarından dolayı tüm öğrencilerini kutladı.
  Temmuz ayının ilk haftası içerisinde açıklanacak olan YEP puanıyla birlikte tercih maratonunun da başlayacağını ifade eden Aslan, Ağustos ayındaki yerleştirmelerle birlikte bir TEOG sürecinin daha tamamlanacağını söyledi.

Yorum Gönder