banner162
Samsun’da Havaya Ateş Ettiği İddia Edilen Şahıs Yakalandı

Samsun’da geçtiğimiz gün trafik kontrolü yapıldığı sırada cevreden ateşlenen bir tüfeğin saçmaları polis ekiplerinin üzerine düşmesi ile ilgili yürütülen soruşturmada bir kişi yakalandı.

30 Mayıs 2016 Pazartesi 13:54
Samsun'da Havaya Ateş Ettiği İddia Edilen Şahıs Yakalandı

Edinilen bilgiye göre olay, Samsun'un Canik ilçesi Yavuz Selim Mahallesi Mezbahane Kavşağı'nda meydana geldi. Alınan bilgilere göre olay şu şekilde gerçekleşti, Samsun Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü motosikletli Şahin ekipleri, kavşakta Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Motorlu Yunus ekiplerinin de desteğiyle motosikletler üzerinde trafik uygulaması yaparken, yakın çevrede iki el tüfek sesi duyuldu. Polis ekipleri, daha sesin ne taraftan geldiğini bile anlamadan üzerlerine tüfekten ateşlenen saçmaların düşmesiyle sarsıldı. Saçmalardan biri Yunus ekibinden Hasan G.'nin alnına, Volkan A.'nın kaskına ve Şahin ekibinden Çetin S.'nin ise sırtına isabet etti. Saçmaların isabeti sonucu önemli bir yaralanma olmazken, olay sonrası Samsun polisi alarma geçti.


Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri kontrol sırasında tüfeği ateşlediği iddia edilen 33 yaşındaki Ş.M.'yi olayda kullandığı tüfekle birlikte gözaltına aldı. Ş.M., polise ateş etmediğini, tüfekle havaya ateş açtığını ileri sürdü. Polisteki sorgusu tamamlanan Ş.M., Samsun Adliyesine sevk edildi.


Kaynak: İHA

Yorum Gönder