banner162
Samsun’da Akrabalarını Taciz Eden Şahıs Tutuklandı

Samsun’un Tekkeköy ilçesinde akrabasının eşini ve küçük çocuğunu elle ve sözle taciz ettiği iddia edilen bir şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

27 Mayıs 2016 Cuma 14:28
Samsun'da Akrabalarını Taciz Eden Şahıs Tutuklandı

Edinilen bilgiye göre olay, Samsun'un Tekkeköy ilçesinin Asarağaç Mahallesi'nde meydana geldi. Alınan bilgiye göre taciz olayları şu şekilde gerçekleşti, 26 yaşındaki E.A. ismindeki genç bayan yakın akrabası olan evli 1 çocuk babası inşaat işçisi 47 yaşındaki İ.V. adındaki şahsın kendisine elle tacizde bulunduğunu iddia etti. Bu olayın aile fertleri tarafından öğrenilmesi üzerine 8 yaşındaki E.A. ismindeki çocuk da, aynı kişinin kendisine elle tacizde bulunduğunu söyledi. Yaşanan bu süreçten sonra taciz olaylarını öğrenen akrabalardan 14 yaşındaki S.C.A.’da, İ.V.’nin kendisine sözlü tacizde bulunduğunu ileri sürdü.

Aynı binada oturduğu akrabalarına tacizde bulunduğu iddia edilen İ.V., şikayet üzerine Tekkeköy İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gözaltına alındı. Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen İ.V., bugün çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevi'ne gönderildi


Kaynak: İHA

Yorum Gönder