banner162
Emniyet ve Asayiş Hizmetleri’nden Araç Hibesi

Çarşamba Emniyet ve Asayiş Hizmetleri Destekleme Derneği, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 1 adet araç hibesinde bulunuldu.

04 Haziran 2016 Cumartesi 12:52
Emniyet ve Asayiş Hizmetleri'nden Araç Hibesi

Samsun’un Çarşamba ilçesinde hizmet veren Çarşamba Emniyet ve Asayiş Hizmetleri Destekleme Derneği tarafından düzenlenen projeler kapsamında geçtiğimiz gün törenle Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 1 adet araç hibesinde bulundu. Çarşamba ilçesinde bir restoranda düzenlenen törene katılım yüksek oldu. Bir birinden renkli karelerin meydana geldiği törene Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, İlçe Emniyet Müdürü Tuncer İğneli ile emniyet personeli, Çarşamba Emniyet ve Asayiş Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Ali Arat, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, eczacılar, muhtarlar ve çok sayıda esnaf katıldı.


Düzenlenen hibe töreninde açılış konuşmasını yapan Çarşamba Emniyet ve Asayiş Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Ali Arat,
 Çarşamba içesinde 2 buçuk yıldır hizmet verdiklerini ve bu güne kadar 4 araç alarak emniyet müdürlüğüne hibe ettiklerini belirterek, “Derneğimiz Emniyet Müdürlüğü’ne destek amacıyla yaklaşık 2 buçuk yıl önce kuruldu. İlk dernek başkanımız döneminde 3 araç alınarak emniyet müdürlüğüne hibe edildi. Biz de yeni yönetimimizle ilçede yaptığımız çalışmalarla, birlikte 1 araç aldık. Resmi işlemleri tamamlandığında teslim edeceğiz. Emniyet Müdürlüğümüze başarılar dilerken, dernek olarak kendilerinin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


Programa katılan Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız ise, “Burada devlet ve millet işbirliğinin somut örneğini görüyoruz. Bugün burada ilçemizde eczacılarımız, sivil toplum kuruluşlarımızın sağladığı birlik emniyetimize hediye ettikleri araçla ispat edildi. Bu arada İlçe Emniyet Müdürümüz 3. sınıf olan rütbesi başarılı asayiş ve çalışmaları ile 2. sınıfa terfi etmiştir. Kendisini bu başarısından dolayı kutluyorum” diyerek İlçe Emniyet Müdürü Tuncer İğneli’ye hediye takdiminde bulundu.

Programda yapılan konuşmaların ardından pasta kesimi gerçekleşti. Pasta kesimi ve ikramların ardından program son buldu.


Kaynak: İHA

Yorum Gönder