banner162
Cinsel Taciz Olayına Karışan 4 Kişi Adliyede

Samsun’un Bafra ilçesinde 17 yaşındaki bir kız çocuğuna uyuşturucu içirip cinsel tacizde bulunduğu ileri sürülen 4 kişi adliyeye sevk edildi.

01 Haziran 2016 Çarşamba 19:49
Cinsel Taciz Olayına Karışan 4 Kişi Adliyede

Edinilen bilgiye göre olay, Samsun’un Bafra ilçesi Mevlana Mahallesi’nde meydana geldi. Alınan bilgiler neticesinde olay şu şekilde gerçekleşti, ailesi tarafından evine gelmediği için kayıp müracaatı yapılan 17 yaşındaki K.E. ismindeki kız çocuğu, olaydan bir gün sonra akşam saatlerinde Mevlana Mahallesi Kaşıkçı İyigün Camii bahçesinde yerde baygın bir vaziyette yatar halde vatandaşlar tarafından bulundu. Paniğe kapılan çevredeki vatandaşlar durumu 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen Acil Servis ekipler baygın halde yatmakta olan K.E.’ye ilk müdahaleyi burada yaptı. Daha sonra ambulansa alınan K.E., Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Burada doktorlar tarafından yapılan muayenede K.E.’nin cinsel tacize uğradığı tespit edildi.


OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavisi tamamlanan 17 Yaşındaki K.E. ismindeki kız çocuğu, babası ile birlikte Bafra Çocuk Büro Amirliği’ne gelerek şikayette bulundu.
K.E., Evden kendi rızası ile kaçtığını, 19 yaşındaki A.T.Y. ile buluştuğunu, adresini bilmediği bir inşaatta kova tabir edilen düzenekle uyuşturucu aldıklarını, aralarında bir şey olmadığını, sabah uyandıklarında Adnan Menderes Parkı’na gittiklerini, isimleri 25 yaşındaki A.Ö., 13 yaşındaki A.D. ve 25 yaşındaki K.E. olan kişilerle bir köy yoluna gittiklerini, burada yine düzenekle uyuşturucu aldıktan bir süre sonra şahısların zorla cinsel tacizine uğradığını, halsiz ve bittin olduğundan karşı koyamadığını söyleyerek şikayetçi oldu. Olayla ilgili A.T.Y., A.Ö., A.D. ve K.E. polis tarafından gözaltına alındı. Emniyette ifadeleri alınan 4 şüpheli, ‘17 yaşındaki bir çocuğuna cinsel tacizde bulundukları’ iddiasıyla Bafra Adliyesi’ne sevk edildi.


17 yaşındaki kız çocuğu ise işlemlerin ardından devlet korumasına alındı. 


Kaynak: İHA

Yorum Gönder